Lagoon® Advanced Care – czyszczenie garderoby w 55 minut

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności, Electrolux Professional Wyposażenie Pralni 13 stycznia 2022
post-image

Electrolux Professional w trosce o swoich klientów opracował program Lagoon® Advanced Care, dzięki któremu możemy kompleksowo, szybko i ekologicznie zadbać o tkaniny wszelkiego rodzaju.

Lagoon Advanced Care nie jest kolejnym systemem czyszczenia na bazie rozpuszczalników. Nowy system charakteryzuje się tym, że jest:

  • Przyjazny dla środowiska – nie są używane żadne toksyczne substancje, rozpuszczalnikiem jest woda,
  • Delikatny – osiąga świetne wyniki w pralnictwie najcenniejszych i wełnianych tkanin, także tych z metką „czyścić tylko chemicznie”
  • Produktywny – współczynnik załadunku został zwiększony, ulepszono technologie czyszczenia i skrócono czas pracy, co pozwala na szybszy zwrot kosztów inwestycyjnych
  • Przełomowy – usługi wet-cleaning są świadczone bez skomplikowanych procedur i ograniczeń
  • Efektywny – wydajny i szybki proces prania pozwala na wprowadzenie ekspresowych usług w swoim biznesie.

lagoon advanced care

Najlepszym świadectwem skuteczności programu są wypowiedzi właścicieli pralni z systemami Lagoon® Advanced Care. Oto niektóre z nich:

Od początku wiedziałam, że wybór partnera będzie kluczowy dla sukcesu pralni. Bardzo się cieszę, że postawiłam na firmę Electrolux Professional i system lagoon®. Jest to doskonała alternatywa dla czyszczenia chemicznego, od którego odchodzi się dzisiaj na rzecz rozwiązań ekologicznych.

Klienci chętnie do nas wracają, bo wiedzą, że mogą nam powierzyć garderobę bez obaw o uszczerbek na jej jakości. lagoon® Advanced Care umożliwia mi również zaoferowanie moim klientom usługi ekspresowej. Jestem teraz w stanie wyczyścić delikatna odzież w przeciągu 1 godziny.

Technologia wdrożona przez Electrolux we współpracy z firmą Woolmark dba o tkaniny na każdym etapie czyszczenia. Korzyści płyną ni2e tylko do klientów, ale też do właścicieli pralni, bo system jest energooszczędny. Po pięciu latach pracy na sprzęcie Electrolux mogę polecić go zarówno małym pralniom, jak i dużym hotelom. ~ Weronika Korga – właścicielka sieci ‘Eko-Laguna’  

Electrolux LagoonTM jest idealną alternatywą dla tradycyjnych pralni chemicznych. Teraz, wraz z LagoonTM jesteśmy w stanie wyczyścić wszystkie ubrania oznaczone metką „czyścić tyko chemicznie”, takie jak delikatna wełna, jedwab i wiskoza. Dzięki LagoonTM możemy zagwarantować naszym klientom wspaniałe rezultaty czyszczenia pod względem świeżości i czystości. LagoonTM czyści nawet najbardziej delikatne tkaniny, kolory nie zanikają, a ubrania są miękkie i przyjemne w dotyku. Klienci doceniają, że ich ubrania są naprawdę wyczyszczone, a nie tylko chemicznie odświeżone. Electrolux Professional zaoferował nam kompletne rozwiązanie do czyszczenia garderoby na mokro, dostarczając niezbędny sprzęt począwszy od urządzeń do odplamiania, aż po maszyny wykończeniowe. Myślę, że teraz mogę zaproponować naszym klientom prawdziwą alternatywę dla pralni chemicznych oraz usługi najwyższej jakości. ~Manager Eko Pralni Spring Lagoon w Warszawie – Pani Sylwia 

Zestawy Lagoon® Advanced Care

Program łącząc wykorzystanie wody, czyli zachowanie prostoty procesu z metodami wykorzystywanymi w klasycznych pralniach chemicznych przyczynia się do przełomu pralniczego w wet-cleaningu. Lagoon® Advanced Care to elastyczne i modułowe rozwiązanie odpowiadające potrzebom najbardziej wymagających klientów. Dostępne jest w dwóch wariantach, które w przyszłości będą dalej rozwijane i ulepszane:

Essential set – zestaw podstawowy – 70 małych rzeczy dziennie

Wet-cleaning najlepiej jest rozpocząć za pomocą profesjonalnych rozwiązań uzupełniających instalacje chemiczne. Lagoon® Advanced Care to zestaw maszyn zajmujących niewielką powierzchnię, jednocześnie odnosząc świetne wyniki w początkującym pralnictwie.

Pralnictwo electerolux professional

Absolute set – zestaw pełny – 250 małych rzeczy dziennie

Rozwiązanie może zastąpić 15-kilogramowy agregat chemiczny, jednocześnie pozostawiając możliwość dalszej rozbudowy i elastyczność pracy. Zestaw Absolute Set zawiera Essential Set, nadal pozwalając użytkownikom oferować usługi ekspresowe. Dodatkową zaletą tego wariantu jest fakt, że nadaje się do prania materiałów o dużej powierzchni, np. kołder, pościeli lub zasłon.

Electrolux Professional oferuje też możliwość skomponowania pakietu w oparciu o personalne wymagania klienta. W tym celu, firma dokłada wszelkich starań, aby kontakt z klientem był szybki, łatwy do zrealizowania i profesjonalny. 

Lagoon® Advanced Care doceniony wielokrotnie!

Usługi Lagoon® Advanced Care są doceniane przez znanych na całym świecie ekspertów w dziedzinie pralnictwa:

  • Hohenstein Institute certyfikował rozwiązanie z pozytywną opinią, w której uwagę zwrócono na brak utraty koloru, zużycia materiału i zmiany wymiarów tkanin po wielu cyklach czyszczenia.
  • Woolmark Company zaaprobował program, dodając że jest to odpowiednia metoda wet-cleaningu do czyszczenia najlepszej jakości wełny z metką „czyścić tylko chemicznie”

Pralnie electrolux professional

Wygodne podróże dzięki pralkom Electrolux Professional

11 stycznia, 2022
Electrolux professional pralnie przemyslowe

Electrolux Professional – pralnie przemysłowe

19 stycznia, 2022
Wyświetlenia: 469

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności