Pralki dostosowane do ograniczonych przestrzeni mieszkalnych

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności, Electrolux Professional Wyposażenie Pralni 19 stycznia 2022
post-image

Szukając pralek, które będą służyły codziennie dużej grupie osób, warto wybrać produkty firmy Electrolux Professional. Są to urządzenia łatwe w użyciu, niezawodne i przede wszystkim trwałe. Świetnie sprawdzają się nie tylko podczas prania, ale także suszenia.

Pralki doskonale się sprawują m.in. w: 

 • Dormitoriach,
 • akademikach, 
 • internatach,
 • uniwersytetach,
 • domach grupowych,
 • budynkach mieszkalnych,
 • długoterminowym zakwaterowaniu pracowników.

Niskie koszty eksploatacji i najlepsza jakość w swojej klasie

Użytkownicy pralni osiedlowych oczekują przede wszystkim optymalnych wyników prania, krótkiego czasu czyszczenia i niskich kosztów utrzymania. Właśnie na te potrzeby odpowiada Electrolux Professional – partner z praktyczną wiedzą, wykwalifikowanym zespołem i ogromnym doświadczeniem na rynku.

Electrolux professional pralnie samoobslugowe my laundry

Rozwiązania na indywidualne potrzeby klientów

Wszystkie rozwiązania Electrolux Professional są stworzone by osiągać optymalne wyniki. Ustawienia sprzętu i proponowane zestawy są opracowywane w oparciu o indywidualne wymagania klientów. Podczas projektowania ważna jest dostępna przestrzeń, wentylacja w pomieszczeniu, źródła energii i inne istotne cechy otoczenia.

Dzięki dużemu doświadczeniu i praktycznej wiedzy opracowano innowacyjne funkcje pralek – każda z nich sprawdza się w innej sytuacji: 

 • centralne systemy płatności – jedna stacja monitoruje kilka jednostek pralniczych,
 • pralki na monety – znana od lat opcja, w której musimy wrzucić monety lub żeton aby rozpocząć pranie,
 • czytniki kart – pralki wyposażone są w magnetyczne czytniki obsługujące specjalne karty pralnicze, lub zwykłe karty bankowe,
 • Niezależne aplikacje – pralki połączone są z już istniejącymi systemami płatności,
 • Inteligentne czytniki – niezależny mechanizm inteligentnie włącza i wyłącza zasilanie pralek,
 • System rezerwacji i miesięcznych płatności – w pralni instalowane jest urządzenie do osobistego lub zdalnego rezerwowania maszyn. Istnieją różne formy płatności.

Pralnie hotelowe system lagoon Electrolux

Opinie

O pralkach firmy Electrolux Professional dobrze wypowiadają się użytkownicy, co jest najlepszym dowodem ich skuteczności. Oto opinie wybranych osób: 

KLampus Diemen Zuid potrzebował nowoczesnej pralni w budynku mieszkalnym na potrzeby mieszkańców. Aby zaoferować studentom najwyższej jakości obiekty i kreatywne metody płatności, wybrano urządzenia z Linii 5000 firmy Electrolux w połączeniu z systemem płatności za pranie „pay-per-wash.~Kampus Diemen Zuid, Holandia

Nowy obiekt to wielki sukces: stał się naturalnym miejscem, gdzie studenci spotykają się, jedzą przekąski i uczą się, pilnując prania. Studenci muszą być w posiadaniu zaprogramowanej karty magnetycznej lub etykiety, by móc wejść. Służy ona też to rezerwowania czasu prania i pokojów do nauki, a wszystko to za pośrednictwem systemu Laundry Vision Electrolux Professional. ~Akademik w Malmö, Szwecja

W miejscowości Charlottenborg, stowarzyszenie 311 mieszkań zaoszczędziło znaczne kwoty dzięki ograniczeniu zużycia energii i wody.  „Zmierzyliśmy doroczne oszczędności w wysokości  52 000 SEK [niemal 8 500 $] dzięki przejściu na nowe urządzenia oszczędzające energię, zarówno w zakresie prania, jak i suszenia.” Roland Bengtsson, technik w HSB Skåne.~Budynki mieszkalne, Charlottenborg, Szwecja

Electrolux professional pralnie przemyslowe

Electrolux Professional – pralnie przemysłowe

19 stycznia, 2022
Pralnie dla pensjonatow

Rozwiązania pralnicze w hotelach, pensjonatach i restauracjach

4 lutego, 2022
Wyświetlenia: 423

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności