Pralnie koncepcyjne – MyLaundry Electrolux concept store

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności, Electrolux Professional Wyposażenie Pralni 4 stycznia 2022
post-image

Electrolux Professional wygrywając przetarg na urządzenia pralnicze MyLaundry concept store przedstawia innowacyjne podejście do pralnictwa komercyjnego. Nowy program łącząc kulturę pracy z biznesem niesie za sobą liczne korzyści, z których skorzystają nie tylko właściciele pralni, ale także ich użytkownicy.

Podejmując współpracę z firmą możemy zyskać:

  • Praktyczne i oryginalne spojrzenie na temat pralni samoobsługowych,
  • Możliwość wyboru jednego z wielu profesjonalnych projektów pralni samoobsługowych, uwzględniając te ekologiczne, kładące nacisk na troskę o środowisko
  • Dostęp do wydajnych, energooszczędnych urządzeń, naturalnych elementów wykończenia wnętrz oraz ciekawych grafik projektowanych w oparciu o potrzeby klienta,
  • Kompletną i przejrzystą umowę kooperacji nastawioną na zysk.

Electrolux Professional My Laundry 1

Każdy lokal może stać się profesjonalną pralnią!

We wspomniamym programie firma skupia się na maksymalizacji zysków przy jednoczesnym utrzymaniu najlepszej jakości usług pralniczych. Program MyLaundry Electrolux concept store cechuje się:

  • Kompleksowością – otrzymujemy wsparcie już od pierwszych kroków prowadzenia pralni. Doświadczony zespół pomaga w doborze dogodnej lokalizacji, projektowaniu, budowie i działaniach marketingowych, co czyni cały proces prostym i przejrzystym. 
  • Zyskowny – przy użyciu oszczędnych i wydajnych urządzeń można wygenerować szybki zwrot inwestycji oraz osiągnąć duże zyski. 

Electrolux Professional

Warto dodać że mamy do czynienia z rozwiązaniem klasy premium, które jest od lat cenione i rozpoznawalne na rynku swojej branży. Wyróżniając się na tle innych firm m.in. wydajnością i innowacyjnymi technikami piorącymi, MyLaundry concept store działa w zgodzie z założeniami firmy Electrolux.  

W ofercie znajdziemy 3 rodzaje usług służących odświeżeniu naszej garderoby: pranie wodne, czyszczenie wodne dla delikatnych materiałów w systemie lagoon® Advanced Care i pranie w salonie samoobsługowym MyLaundry.

Electrolux professional pralnie samoobslugowe my laundry

Pralniomaty – innowacja w pralnictwie i świetny pomysł na biznes

8 stycznia, 2022
Wyświetlenia: 624

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności