Pralniomaty – innowacja w pralnictwie i świetny pomysł na biznes

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności, Electrolux Professional Wyposażenie Pralni 8 stycznia 2022
post-image

Zespół Electrolux Professional oferuje możliwość współpracy w tworzeniu pralni samoobsługowych. Tak zwane pralniomaty są w dzisiejszych czasach świetnym źródłem dochodu ze względu na małe zaangażowanie osobiste, niskie koszty eksploatacji i brak przestojów pieniężnych. Tworząc współpracę z dedykowanym partnerem – Electrolux Professional otrzymamy świetnie dopasowaną koncepcję naszego nowego pralniomatu wyposażonego w pralki, suszarki i wszystkie potrzebne akcesoria.

Pralnie samoobsługowe – pralniomaty

Pranie to nieodłączny element naszego życia. Rozwój tej dziedziny i coraz nowsze rozwiązania sprawiają, że jest to świetny pomysł na biznes. W dzisiejszych czasach, świetną opcją są tzw. pralniomaty, które bez naszego zaangażowania będą obsługiwać klientów przez 24 godziny na dobę. Dzięki wsparciu Electrolux Professional możemy stworzyć nowy lokal usługowy w atrakcyjnym otoczeniu, z którego będziemy czerpać niemałe zyski. 

twoj biznes electrolux professional

Pralnie w bungalow

Pralniomaty otwierane w bungalow mają wiele zalet i są coraz chętniej wybierane przez młodych przedsiębiorców na swój nowy biznes. Tym, co wyróżnia je pośród innych rozwiązań jest:

 • Łatwość konstrukcji i szybka możliwość demontażu,
 • elastyczność i wszechstronność,
 • świetne dopasowanie do indywidualnych wymagań projektowych,
 • brak stałych kotew gruntowych,
 • modułowość – możliwość połączenia kilku obiektów w jeden

MyLaundry Concept Store

Dzięki programowi MyLaundry Concept Store można przekształcić niemal każde pomieszczenie w swój własny pralniczy biznes. Korzyściami z tego płynącymi są m.in.:

 • Współpraca z firmą z wieloletnim doświadczeniem,
 • zróżnicowane możliwości rozwoju,
 • przyjazność środowisku i działanie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju,
 • profesjonalne wsparcie marketingowe,
 • energooszczędne i wydajne urządzenia.

Pralnie electrolux professional pralniomaty

Prowadzenie pralni samoobsługowej jest skierowane do osób które:

 • Szukają sposobu na zysk i ciekawy biznes,
 • Interesują się potrzebami osób w każdym wieku,
 • pragną zaoferować ludziom przyjazny lokal,
 • chcą uniknąć przestojów i dużych strat w swojej nowej firmie.

Rozwiązania w pralniomatach Electrolux Professional

 • Pralki linii 6000 – stworzone by zminimalizować zużycie wody, energii i detergentów. Zaprojektowane z myślą o potrzebach i wygodzie użytkowników.
 • Suszarki bębnowe linii 6000 – wyróżniają się pośród konkurencji przede wszystkim ergonomicznością. Dzięki oszczędnemu i wydajnemu projektowi oraz doświadczeniu opartym na rozmowie z użytkownikami, Electrolux jest jednym z czołowych producentów suszarek bębnowych.

Pralniomaty bezobslugowe

Pralki i Suszarki linii 6000 to prawdziwy przełom w pralnictwie! 

Produkty tej serii są:

 • Łatwe w użyciu – wprowadzono łatwy i przejrzysty interfejs, aby każdy mógł z nich korzystać, uwzględniając też osoby niepełnosprawne,
 • Oszczędne – ich instalacja nie jest wymagająca, urządzenia są trwałe i niezawodne. Pralki i suszarki cechują się też wydajnością, niewielkim zużyciem energii oraz tanią eksploatacją.
 • Dostosowane do każdego pomieszczenia – cały asortyment jest zaprojektowany tak, aby oszczędzał miejsce niezależnie od tego czy ustawiamy sprzęt „jeden na drugim”, czy obok siebie.

Certyfikacja ergonomii pralek i suszarek linii 6000

Pralki i suszarki linii 6000 zostały certyfikowane zgodnie z założeniami międzynarodowych standardów ergonomicznych. Docenione zostało także tworzenie projektu w oparciu o wymagania klientów. W tym celu produkty tej serii zostały poddane testom, które wykazały, że pranie jest proste i przyjemne dla większości użytkowników.

Warto dodać, że niektóre modele suszarek oraz pralka ClarusVibe zostały odznaczone cenioną, czterogwiazdkową oceną Ergocert – najwyższą dostępną w tej skali.

Electrolux Professional opracował wiele przydatnych funkcji, które znalazły swoje zastosowanie w różnych miejscach i sytuacjach. Dostępne dla użytkowników są m.in.: 

 • pralki na monety – opcja, w której wrzucamy monety lub żeton do pralki aby rozpocząć pranie – świetnie sprawdza się w akademikach lub domach publicznych,
 • System rezerwacji i miesięcznych płatności – w pralniomatach instalowane jest urządzenie do zdalnego lub miejscowego rezerwowania maszyn.
 • Niezależne aplikacje – urządzenia połączone są z już istniejącymi metodami płatności,
 • czytniki kart – pralki wyposażone są w czytniki obsługujące specjalne karty pralnicze, lub zwykłe karty bankowe,
 • centralne systemy płatności – jedna stacja odpowiada za kilka jednostek pralniczych,
 • Inteligentne czytniki – niezależny mechanizm inteligentnie włącza i wyłącza zasilanie pralek.

Pralniomaty Electrolux Professional

Opinie właścicieli pralni Electrolux Professional:

Otworzyć pralnię w La Chapelle-Saint-Luc? Daniel Thibord podjął to wyzwanie w 2016 roku, mając u boku Electrolux Professional, po obserwacji konkurencji i dostrzeżeniu braku atrakcyjnych i nowoczesnych pralniomatów w mieście.

~Laverie du Cygne, La Chapelle-Saint-Luc, Francja

To nie jest zwykła pralnia na monety – to też miejsce dla właścicieli zwierząt domowych, ze specjalnymi urządzeniami pozwalającymi wyprać maty i ubranka twoich pupili (co jest zabronione w zwykłych pralkach i suszarkach), a nawet do mycia samych zwierząt. Jest tu miejsce do zabawy dla psów, podczas gdy ich właściciele mogą skorzystać z takich udogodnień, jak stoisko ze specjalną kawą, miękkimi lodami i innymi przekąskami.

~Good Laundry, Place Yao Osaka, Japonia

La Sirène to znacznie więcej iż zwykła pralnia samoobsługowa: to w zasadzie po części pralnia, a po części salon urody i solarium. W jaki sposób właściciele wymyślili tą oryginalną kombinację? Zaczęli od swojego odnoszącego sukcesy solarium, a następnie wysłuchali potrzeb swoich klientów i rozbudowali je tak, by było jeszcze bardziej opłacalne. Stojąca obok nieruchomość była pusta, co dało znakomitą możliwość rozwoju. Po roku intensywnych renowacji, otwarto nową La Sirène – ku wielkiej radości klientów!

~La Sirène, Charleroi, Belgia

Pralnie hotelowe system lagoon Electrolux

Pralnie koncepcyjne – MyLaundry Electrolux concept store

4 stycznia, 2022
Pralnie electrolux professional

Wygodne podróże dzięki pralkom Electrolux Professional

11 stycznia, 2022
Wyświetlenia: 517

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności