Wygodne podróże dzięki pralkom Electrolux Professional

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności, Electrolux Professional Wyposażenie Pralni 11 stycznia 2022
post-image

Nasz wolny czas jest ograniczony i przez to niezwykle cenny. Dlatego nie powinniśmy martwić się o długi czas prania i suszenia m.in. podczas kempingów, obozów sportowych, w klubach fitness czy na siłowni. Będąc właścicielem jednego z takich miejsc, pomóż swoim gościom poczuć komfort, korzystając z współpracy z Electrolux Professional.

Nie tak ciężko sprawić, aby pobyt gości był udany

Bez względu na to, jakim obiektem rekreacyjnym zarządzamy, powinniśmy liczyć się z tym, że nasi goście chcieliby skorzystać z możliwości odświeżenia swoich ubrań. Współpraca z firmą Electrolux Professional zapewni trwałe i wydajne urządzenia, które będą atutem naszego ośrodka i pozwolą na oszczędność pieniędzy. Pralki i suszarki będą odpowiednie m.in. do:

 • Kempingów, 
 • schronisk młodzieżowych,
 • hoteli i pensjonatów,
 • marin,
 • ośrodków wypoczynkowych,
 • wszelkich obiektów na wynajem wakacyjny

pralnie komercyjne electrolux professional

Innowacyjne rozwiązania Electrolux Professional

 1. Suszarki bębnowe linii 6000 – oszczędzając czas i pieniądze, nowoczesne suszarki są na czele rankingu urządzeń w swojej klasie. Jest to niewątpliwie najlepszy wybór do naszej działalności, dzięki projektowi opracowanemu w oparciu o kontakt z użytkownikami oraz certyfikatowi ergonomiczności.
 2. Pralki linii 6000 – zostały zaprojektowane z myślą o jak największej oszczędności wody, energii i detergentów. Seria 6000 to pralki komercyjne, stworzone aby zapewnić użytkownikom komfort i przynieść zysk właścicielom.
 3. Oferta myPRO Zip – urządzenia są 3 razy trwalsze, o 50% szybsze niż te standardowe. Wszystko jest zasługą bębna SpeedCare od Electrolux Professional.
 4. Oferta myPRO XL
 5. Pralki myPRO XL – szybsze i skuteczniejsze od standardowych, dodany został domyślny program z zimną wodą, trwający 35 minut. Normalny program (temp. 60°C) skrócono do czasu 73 minut.
 6. Suszarki myPRO XL – dzięki nowym rozwiązaniom, suszenie przy pełnym wsadzie trwa zaledwie 87 minut, przy połowicznym załadunku natomiast 45 minut.

Electrolux Professional oferuje liczne praktyczne opcje w swoich urządzeniach

W trosce o swoich klientów, opracowanych zostało wiele rozwiązań w kwestii uruchamiania i płatności za pranie: 

 • Inteligentne liczniki – system automatycznego włączania i wyłączania urządzeń,
 • centralne systemy płatności – jedna stacja monitorująca kilka maszyn,
 • systemy płatności i rezerwacji – specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam zarezerwować lub opłacić pranie w odpowiednim dla nas czasie,
 • liczniki monet – często stosowany system, w którym aby rozpocząć pranie należy wrzucić bilon lub żetony,
 • niezależne aplikacje – służące do zrealizowania płatności, poprzez używane już systemy,
 • czytniki kart – wykorzystanie kart magnetycznych, kart prepaid lub kart bankowych.

Electrolux Professional

Pranie staje się wygodne i proste w obsłudze z Electrolux Professional 

Pralki i suszarki firmy Electrolux Professional są oszczędne i ergonomiczne, co potwierdza przede wszystkim otrzymany certyfikat, przyznany zgodnie z międzynarodowymi standardami. Co więcej, świadczą o tym liczne, pozytywne opinie użytkowników, w których przeczytamy o łatwej instalacji, niskich kosztach energii i eksploatacji. Warto wyróżnić też intuicyjny interfejs, który został opracowany z myślą o osobach niepełnosprawnych – dzięki temu każdy może z łatwością zadbać o swoją garderobę. Urządzenia są także dostosowane do ustawiania na ograniczonej powierzchni. Możemy je łatwo rozplanować w każdej konfiguracji, dzięki różnym gabarytom i możliwościom.

Na szczególną uwagę zasługuje pralka ClarusVibe oraz niektóre modele suszarek, które otrzymały prestiżową, czterogwiazdkową ocenę Ergocert.

Electrolux professional pralnie samoobslugowe my laundry

Pralniomaty – innowacja w pralnictwie i świetny pomysł na biznes

8 stycznia, 2022
Lagoon Advanced Care Electrolux Professional 1

Lagoon® Advanced Care – czyszczenie garderoby w 55 minut

13 stycznia, 2022
Wyświetlenia: 485

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności