Z-Water – detergent przyszłości

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności, Środki czystości 21 marca 2022
post-image

Męczy Cię codzienne sprzątanie? Masz dość używania kilkunastu płynów do mycia w pracy? Właśnie dla takich osób stworzono Z-Water, czyli filtrowaną wodę poddaną elektrolizie. Preparat świetnie sprawdzi się w roli detergentu, jak i płynu do dezynfekcji.

Z-Water – produkt od doświadczonego producenta

Z-Water został opracowany przez japońską firmę, która opracowała proces oraz odpowiednią maszynę do produkcji. Stosuje się go od 2010 roku, m.in. w szkołach, przemyśle spożywczym, produkcyjnym, motoryzacyjnym oraz firmach sprzątających. Wśród klientów można wymienić takie marki jak Toyota, Nissan i Suzuki. Z-Water jest również sprzedawany w kilku innych krajach Azji, a także w Europie i Australii. Od 2015 roku odnosi sukces w Szwecji.

Z Water srodki czyszczace

Z-Water to środek przyszłości. Jest środkiem czyszczącym z oznakowaniem Nordic Ecolabel i w ponad 99% składa się ze zwykłej wody. Jego wyjątkowe właściwości czyszczące są wynikiem zaawansowanej technologii, w której woda jest filtrowana w kilku etapach, jonizowana, a następnie alkalizowana. Dzięki temu Z-Water nie emituje żadnych szkodliwych dla środowiska substancji chemicznych, takich jak surfaktanty, fosforany, konserwanty i perfumy. Nie pozostawia również szkodliwych pozostałości na czyszczonych powierzchniach.

Użytkownicy Z-Water w Polsce

Z-Water odniósł już pierwsze sukcesy wśród polskich użytkowników. Znalazł zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach. Stosują go m.in. firmy tworzące reklamy. – Z-Water to produkt o szerokim zastosowaniu. Przy np. oklejaniu reklam na różnych powierzchniach, ważne jest dla nas, aby miejsce pracy pozostało czyste. Środek ten nie zawiera alkoholu ani innych substancji czynnych, które mogłyby wpłynąć negatywnie na materiał z jakim pracujemy.  Z-Water działa antystatycznie co ułatwia nam pracę. Jesteśmy również w stanie łatwo utrzymać nasze narzędzia pracy w czystości – cenią Z-Water pracownicy firmy Artgraf.

Z Water srodek czyszczacy

Z-Water to nowy wymiar dbania o czystości. Sprawdzi się w każdym miejscu, w którym ważna jest walka z brudem. Z sukcesami można korzystać z niego w pracy oraz każdym pomieszczeniu naszego domu. Preparat sprawi, że sprzątanie już nigdy nie będzie męczące!

Pralki Electrolux Professional

Oferta Electrolux Professional dla firm sprzątających

7 marca, 2022
Wyświetlenia: 516

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności