Profesjonalny sprzęt AGD do pralni tylko od Electrolux Professional!

Adrian Turulski Komentarze: 0 Kategoria: Wyposażenie pralni 15 marca 2022
post-image

W branży hotelarskiej, SPA, uzdrowiskach i placówkach klinicznych, tak jak wszędzie z każdym rokiem rośnie konkurencja.O tym czy dane miejsce odniesie sukces, czy zostanie skazane na porażkę, decyduje oczywiście opinia klientów, a na nią z kolei mają wpływ najróżniejsze czynniki.

Jednym z najważniejszych elementów na jaki zwracają uwagę goście jest czystość- nieskazitelna biel obrusów, pościeli, czy miękkość ręczników. Wszystko to sprawia, że klienci chętnie wracają do danego miejsca i polecają je innym.

Każdy właściciel hotelu, któremu zależy na profesjonalnych usługach, powinien więc być wyposażony w wewnętrzną pralnię dostosowaną do profilu działalności.
Kluczem do sukcesu jest również wybór najlepszej jakości sprzętu AGD.

Firma Electrolux Professional, posiada w swojej ofercie nowoczesne urządzenia, które nie tylko zapewnią nieskazitelną czystość, ale również wprowadzą znaczne oszczędności. Profesjonalne wyposażenie pralni gwarantuje zadowolenie gości, szybki zwrot kosztów inwestycji, obniżenie kosztów związane z niskim zużyciem mediów, środków czyszczących oraz krótszym czasem prania.

W zależności od branży, zaprojektować można kompletną pralnię hotelową- idealne rozwiązanie dla dużych obiektów, sanatoriów itp. lub pralnię frotte- skoncentrowaną głównie na praniu ręczników i szlafroków- taki rodzaj sprawdzi się w SPA lub klinikach.

Kiedy jednak głównym zadaniem jest czyszczenie garderoby, najlepszym rozwiązaniem jest system delikatnego czyszczenia garderoby w wodzie Electrolux Lagoon.

System Lagoon to najbardziej efektywny, ekologiczny proces wodnego czyszczenia ubrań certyfikowany przez Woolmark Company. Sprawdza się on również przy czyszczeniu zasłon, firan i innych tkanin, które wymagają delikatnego prania.

Dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają higienę, najlepszą propozycją jest system barierowy. Dzieli on pranie na stronę czystą i brudną oraz uniemożliwia ponowne zabrudzenie bielizny.

Każdy, kto planuje stworzenie wysokiej jakości, nowoczesnej pralni, powinien zapoznać się z ofertą sprzętu AGD firmy Electrolux Professional.
Jest to alternatywa dla pralni chemicznych starej generacji.
Nad całym procesem – od projektu po wybór urządzenia i jego instalację – czuwa zespół fachowców.

Wyświetlenia: 111

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności